Sipon

Szalona noc w Opolu

Bez kategorii No Comment

Świat jest nudny, gdy nie ma się zwariowanych i rozrywkowych przyjaciół obok siebie. Jeśli masz dość swojego miasta, pragniesz wyrwać się, poznać nowe otoczenie nowych ludzi i spędzić niezapomnianą noc doświadczając nowych emocji, po portu to zrób! Jesteśmy grupą znajomych którzy podchodzą do życia z pełnym optymizmem. Staramy się wykorzystać każdy dzień jak najlepiej, aby niczego nie żałować. Jeśli coś nam się nudzi zmieniamy to, jeśli czegoś nie chcemy nie robimy tego, nasze działanie ma na celu pokazać, że można zmienić swoją ścieżkę i puścić hamulec, który tak często blokuje nas przed rzeczami zwariowanymi.

Ostatnią nasza przygodą był spontaniczny wypad do Opola. Jako, że była sobota a kluby w Gdańsku już dawno nam się znudziły postanowiliśmy zrobić coś szalonego. Ze znalezieniem noclegu w Opolu nie mieliśmy najmniejszego problemu, ponieważ zaraz jak zapoznaliśmy się z mieszkańcami miasta zaproponowali nam nocleg u siebie. Mili, sympatyczni ludzie, którzy oferują obcym możliwość przenocowania to akurat niecodzienny widok w naszym rodzinnym mieście. Po zakwaterowaniu mieliśmy ułatwioną sprawę jeśli chodzi o zwiedzenie miasta ze względu na naszych nowych przyjaciół z Opola. Oprowadzili nas głównie po rynku, zabrali na świetnego burgera mieszczącego się naprzeciw Wieży Piastowskiej oraz wieczorem wprowadzili do najlepszych klubów w mieście. Atmosfera niebywała, uczucie radości i euforii towarzyszył nam niemal do następnego dnia. Jedno jest pewno, nie warto zastanawiać się nad czymś jeśli masz ochotę. Chcesz, zrób to, jeśli nie poddasz się emocjom twoje życie nigdy nie stajnie się atrakcyjne i szalone! Dobre oferty noclegowe w Opolu można znaleźć pod odnośnikiem. Będąc na miejscu polecamy wybrać się do Senso Dance Club oraz do Aquarium. Te dwa miejsca to istny raj dla wszystkich, którzy potrzebują dużej dawki dobrej muzyki.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>