Jesteś tutaj: Kategorie Zdrowie i uroda Terapia Rest ma za zadanie poprawę samopoczucia i komfortu psychicznego

Terapia Rest ma za zadanie poprawę samopoczucia i komfortu psychicznego

Terapia Rest ma za zadanie poprawę samopoczucia i komfortu psychicznego pacjenta. Każdą osobę, która ze mną rozmawia I zwierza się traktuję indywidualnie. Szacunek, brak oceniania i możliwość swobodnej konwersacji oraz zaufanie i dyskrecja to jminimum, które oferuję. Jeżeli męczy cię codzienność, czujesz się źle i potrzebujesz pomocy - zgłoś się do mnie. Zrobię wszystko, abyś poczuł/a się lepiej. Nie będę Cię oceniać, a wszystko co się dzieje na terapii zostanie między Nami.

Chcę Ci pomóc odbudować wiarę w siebie. Sprawić byś poczuł/a się lepiej. Zdaję sobie sprawę, że sytuacja w której się znalazłeś/aś jest ciężka, ale pomogę Ci przez nią przejść! Zapewniam profesjonalną pomoc w dogodnych warunkach oraz wsparcie w całym procesie. Udowodnię Ci, że smutek i strach, który obecnie  odczuwasz, nie muszą Ci wciąż towarzyszyć, a chwilę radości wrócą i będą stanem pernamentnym! Daj pomóc zawalczyć o siebie i lepsze jutro.

Numer telefonu: 669-710-560
Strona WWW: terapia-rest.pl
Adres:  41-200 Sosnowiec,
ul Ostrogórska 9, pok. 302.

DOŁĄCZ DO POSORKÓW

Zapraszam Twoją firmę do POSORKÓW ESTRA. Uzupełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i zweryfikujemy Twoją firmę.